Apple Shop Leader - Prague

Prague, Bohemia, Czechia
Apple Retail

Summary

Posted:
Weekly Hours: 40
Role Number:200458216
Představte si, co u nás můžete dokázat. Ve společnosti Apple mají nové nápady možnost stát se výjimečnými produkty, službami a zákaznickými zážitky. Přineste vášeň a odhodlání do své práce a nelze říci, čeho všeho můžete dosáhnout! Přidejte se k Apple a pomozte nám zanechat svět lepším, než jsme jej našli. Spolupracujeme s prodejnami našich maloobchodních partnerů na růstu prodejů celého ekosystému produktů a služeb Apple v prostředí jejich poboček. Jsme tady, abychom zajistili plynulý chod obchodních procesů, dodržení našich standardů vystavení a konzistentní doručení zákaznického zážitku Apple. Jste pojítkem mezi našimi budoucími zákazníky a našimi produkty. Předvedete váš ambiciózní přístup vedením prodejů, merchandisingu a provozu Apple Shopu v partnerské prodejně. Budete vytvářet výjimečnou zkušenost a pomáhat budovat síť oddaných Apple zákazníků. Navíc budete každý den povzbuzovat zaměstnance maloobchodních partnerů skrze proaktivní přístup, vášeň pro technologii a nadšení pro Apple. V této roli jste energickým lídrem, obchodním manažerem a influencerem působícím v multibrandové prodejně. Cílem této role je nárůst prodejů Apple produktů a doplňků na prodejně. Budete odpovědný/á za výkon, díky poskytování excelentních služeb zákazníkům, představováním produktů a zajišťováním toho, aby Apple vystavení a prvky merchandisingu bylo aktuální a udržované. Tato role je interně nazývána jako Apple Solutions Consultant.

Key Qualifications

  • Spojujete zákazníky s Apple řešeními a zajišťujete doručení význačné zákaznické zkušenosti společnosti Apple ve vaší prodejně díky blízkému zapojení a spolupráci na všech úrovních s týmem partnerské prodejny.
  • Vzděláváte a motivujete tým partnerské prodejny, aby byl informovaný ohledně současného portfolia Apple produktů a služeb.
  • Řídíte a rozvíjíte byznys ve vaší prodejně k dosažení cílů, pomocí analyzování výsledků a sdílením poznatků.
  • Zajišťujete, že zřetelné odhodlání Apple k bezchybnému merchandisingu, je ve vaší prodejně doručováno.

Description

sme nadšení, přístupní a umíme navázat spojení se zákazníkem k doručení výjimečné zákaznické zkušenosti. Rozumíte, že k tomu být efektivní, je nutné zjistit potřeby a hodnoty zákazníků a jak chtějí Apple produkty a služby používat. Zároveň skládáte tyto informace dohromady a zjišťujete, že každý zákazník je jedinečný. Apple nedělá kompromisy u produktů ani v podnikání. Přinášíte tak největší úroveň integrity, čestnosti a zodpovědnosti ve všem co děláte. Znáte sami sebe, jste otevření zpětné vazbě a skvěle vycházíte se všemi typy lidí. Když čelíte náročné výzvě, víte kdy a s kým se spojit. Lidé vás znají jako skutečného spolupracovníka, který ví co je zapotřebí k úspěchu. Věříme, že komunikace je klíčem k úspěchu. Aktivně nasloucháte a diskutujete o možnostech se zákazníky stejně jako s kolegy. Víte, jak se prosadit u prodejního personálu a klíčových partnerů na prodejně skrze komunikaci, kolaboraci a tréninky. Vytváříte nadšení a podporu pro značku se zaměstnanci partnera.

Education & Experience

Vysokoškolské vzdělání preferováno. Plynulá čeština a angličtina.

Additional Requirements

  • Jako zaměstnavatel Apple poskytuje férovou příležitost k zaměstnání se závazkem k zařazení a rozmanitosti.